AL-KA İNŞAAT KATALOG

Katalogumuzu indirmek için tıklayınız.

HAKKIMIZDA

AL-KA İNŞAAT olarak müşteri memnuyetinin ekonomik kazancımızdan önde geldiği bilinç ve kararlılığı ile bugün, yarın ve daima en iyiye ulaşmaya, hatayı oluşmadan önlemeye, çalışanlarımızı her fırsatta eğitmeye kararlıyız.

Kurulduğumuz tarihten itibaren yaptığımız işe saygıyı ilke olarak kabul edip, maddi kazancın ötesinde iş yaptığımız kurum ve kişiler nezdinde güvenilirliği, dürüstlüğü ve kaliteyi ön planda tutmaya kendimize hedef seçtik.

Çevreye yasaların ön gördüğü zorunluluklar ötesinde bir titizlikle özen göstermeyi; bilimin gerekliliklerine uyarak hizmet kalitemizin geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemeyi; yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamayı ve sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak görüyoruz. Günümüzde amatör bir ruhu profesyonel bir işletme anlayışı ile birleştiren AL-KA İNŞAAT giderek genişleyen iş hacmine paralel olarak, makine parkını, ekipmanını ve deneyimli kadrosunu günden güne büyütmektedir.

AL-KA İNŞAAT günümüze kadar gerçekleştirdiği ve bundan sonra da gerçekleştireceği projeleriyle, kararlı ve dürüst çalışma ilkeleriyle bu iş kolunda bulunan ve tercih edilen seçkin firmalar arasındadır.

TOP